Velkoobchod s dětskou obuví Wólka Kosowska
Textilní pantofle Weestep
0
Oblíbené
Souborů: 0
Celková: 0.00 €
Vlajka

Zadejte jazyk

Velkoobchod s dětskou obuví
Velkoobchod s dětskou obuví

Wólka Kosowska

weestep Wólka Kosowska

 

 

Čínský Nákupní Centrum

Také se může pochlubit impozantní velikosti naší nákupní prostor, který je přes 40 hektarů, což nás rozhodně největší komerční centrum, které nabízí produkty ve střední a východní Evropě. Máme šest maloobchodní budovy a čtyři velké skladové formáty. Celkem máme tisíce prodejen - perfektně vybavený a optimálně za předpokladu, počkejte, jen pro vás. Jsme vynikající podnikatelský subjekt na trhu - celkové náklady na realizaci těchto působivé investice je, stejně jako 150 milionů eur! My se nedívá na vavřínech a pokračovat ve vývoji pro naše zákazníky, systematicky rozšiřuje center 's nabízí. GD Polsko Mezinárodní Sp. Z oo je spolehlivé společnosti. To je potvrzeno řadou ocenění a certifikátů, jako jsou: Certifikát z Obchodní Pověst pro roky 2017 a 2018. Zveme všechny zákazníky na Wólka Kosowska!Weestep GD,

Weestep Sp. z o.o.o

 

K dispozici obchodní plochy

 

weestep GD

Doporučujeme pronájem komerčních prostor v Polsku GD v Wólka Kosowska. Díky nám se můžete stát součástí většího celku - dokonale organizované nákupní centrum v blízkosti Varšavy. Nakupování v našem centru je také úspora času - taková velká nabídka zboží na jednom místě dává příležitost pro efektivní a atraktivní nákupy na nízké příznivou cenu. A blízkost k Varšavě - pouze 25 km - z nás dělá velmi atraktivním místem pro nákupy. Zavolejte nebo nám napište a zasedání, aby vám ukázat umístění. Jsme rádi, odpovědět na jakékoliv dotazy a prezentovat nabízíme k pronájmu zařízení za výhodných podmínek. Budete růst vašeho podnikání s námi!

GD Polsko International Ltd., známý jako Čína Nákupní Centrum, se nachází v Polovině Východní Evropy ve středním Polsku, asi 25 kilometrů od Varšavy, ve směru Radom.

weestep

Weestep Čína Nákupní Centrum je největší distribuční centrum na Blízkém Východě za zboží a výrobků vyrobených v Číně a celé Asii. Centrum se nachází ve dvoře 200 tisíc čtverečních. čtvereční yard.

 

Komplex má řadu nákupních budovy, restaurace, sklady, banky, post office a exchange point - to vše dělá Mall ideální místo pro kupující a prodávající podobně.

 

V zájmu poskytnout zákazníkům výhodná poloha produktů, které nabízí naše nájemníky, Centrum bylo rozděleno na segmenty podle typů nabízených produktů, například: oblečení, boty, malé domácí spotřebiče AGD, atd.

 

Centrum zaměstnává 650 firem, většinou Čínské, Vietnamské, turecké, Indické a polské. Produkty nabízené našimi nájemci jsou nejen různorodé, ale také zajímavé.

 

Prostřednictvím přímého prodeje, výrobci a dovozci snížit náklady, a ceny se prodávají na ještě více konkurenceschopnější, aby se Čína Center lepší místo pro prodávající a kupující.

 

weestep

 

 

Weestep se sídlem na 178 S Oxford Ave, Los Angeles, USA

weestepkids.com

 

Evropský úřad značky Weestep, Weestep Sp. z o.o.o se nachází v Polsku, 

Poland. Jablonowo. ul. Nadrzeczna 16,

 

local 1, lok. C026. 05-552 

 +48728888569 (Viber, WhatsApp)

sale@weestep.pl

weestep.pl

weestep.eu

facebook

instagram

 

Oficiální distributor značky Weestep na Ukrajině se nachází na Ukrajině, Odessa, promrynok "7. kilometr" showroom №333, za ulici. Růžová (výjezd na Suché ústí) +380684880000 (Viber, WhatsApp)

Harmonogram prací:
denně od 8: 00 do 20: 00 (kromě pátku)

e-mail: info@skazkaopt.com.ua

webové stránky: weestep.com.ua

weestep