Velkoobchod s dětskou obuví Weestep, O nás, on-line obchod
Рoslední letní sleva
0
Oblíbené
Souborů: 0
Celková: 0.00 €
Vlajka

Zadejte jazyk

Velkoobchod s dětskou obuví
Velkoobchod s dětskou obuví

O nás

weestep

O značce Weestep

a velkoobchodní on-line obchod Weestep.pl

Naše velkoobchodní on-line obchod je monobrend portál B2B, kde budete moci najít všechny potřebné sbírek dětské boty, výhradně značky Weestep.

Značka Weestep je značka moderního a vysoce kvalitní dětské boty, které úspěšně kombinuje vše potřebné pro moderní kupujícího. Úspěšně navrženy modely, vysoce kvalitní materiály a moderní výrobní technologie poskytují vynikající produkt, který je zajímavý pro zákazníky. Evropské kontroly kvality, nejvíce módní modely, vysoké a nízké tenisky, vysoké a nízké přistání, měkké a flexibilní podešev, přírodní materiály (usně), pokročilé MY-TEX technologie, to vše se Weestep nejlepší značka dětské obuvi!

 

Weestep dětské boty jsou skvělou volbou pro každý velkoobchodní zákazník, protože díky sortimentu budete moci sbírat, aby pro své zákazníky, přičemž v úvahu všechny jejich zvláštnosti a přání.

 

Boty značky Weestep je lídrem prodejů v Americe, Kanadě, Kazachstánu, na Ukrajině a ve světě populární on-line obchody ebay.com amazon.com a teď Weestep přijel do Evropy, kde byla poprvé představena na výstavě v Polsku, POLSHOES Obuv Dny podzimní vydání 14/09/2019

Weestep se sídlem ve Varšavě. ул. Nadrzeczna 16, Wólka Kosowska. Hala 1, box С26. Weestep Sp. z o.o.o. +48728888569 (Viber, WhatsApp)

 

To je skvělá volba pro začátečníky a uznávaných podnikatelů. Úspěšné kolekce dětské obuvi pro všechny časy, pro školy a sportovní řadu bot, "Ortopedické" a "Prevence," Termo "my-tex" a to vše je vyrobené z přírodních materiálů. Módní, moderní design, praktické nošení a cenově dostupné dostupnosti, aby děti 's boty "Weestep" rychle dobýt srdce rodiče a trh.

 

Poté, co koupil dnes, dětské boty "Weestep" velkoobchod, zítra ve vašem městě bude zvěsti o nádherný obchod, ve kterém můžete těžit z nákupu kvalitní boty. Přítomnost v rozmezí boty "Weestep" zaručuje růst zákazníků a, jako výsledek, popularizace vašeho obchodu a zvýšení zisku. Od nás si můžete koupit "Weestep" boty ve velkém za nejlepší cenu - přímo od výrobce, tak ty jsou vždy nabízeny "Weestep" aktuální modely. Pro větší pohodlí, náš katalog má informace o každém páru, detailní fotografie v různých úhlech a informace o obsahu krabice, velikost role/množství.weestep

 

Proč si vybrat weestep.pl :

Jsme výhradní on-line obchodu výrobce dětské boty Weestep.

Jsme vždy poskytovat up-to-aktuální informace o dostupnosti boty.

Nabízíme nejlepší ceny.

Online objednávky jsou přijímány 24 hodin denně.

Během pracovní doby konzultace a pomoc při tvorbě jsou k dispozici. cílem

Pro vás jsou k dispozici akcie od sleva od značky Weestep

Spolupráce s námi - budete pracovat se zkušenými zaměstnanci naší společnosti, kteří vědí, jejich podnikání, jasně. V našem státě pouze kvalifikovaný personál ve všech fázích práce: manažeři - kompetentní a zdvořilý, packers - pozorný a zodpovědný, movers - přesné.

 

Řada dětí s boty v katalogu značky Weestep je neustále aktualizován a rozšířen, být první, aby se dozvěděli o všechny novinky a propagační akce - přihlásit se k odběru aktualizace a bulletiny - být informován o nejvíce up-to-aktuální informace ze světa dětí s boty velkoobchod.

 

Dětské boty od značky Weestep nejsou jen boty, je to pohádka pro děti 's nohou!

 

Naše továrna!

weestep

 

Evropský úřad značky Weestep, Weestep Sp. z o.o.o. nachází se v Polsku, Varšava, ul. Nadrzeczna 16, Wólka Kosowska. Hala 1, Pole C26 +48728888569 (Viber, WhatsApp)

sale@weestep.pl

weestep.pl

weestep.eu

facebook

instagram

 

weestep

 

weestep.pl

 

 

STÁT WEESTEP PARTNERA

Chcete, aby se stal součástí "Weestep" tým?

Chcete, aby se stal oficiálním dealerem nebo chcete otevřít značkový obchod "Weestep"?

Vyplňte jednoduchý formulář a my vás budeme kontaktovat, aby si potřebné informace

PODLE ČLÁNKU 13 GOUVERMENT ZÁKONA NR. 196 30. ČERVNA 2003 OSOBNÍ ZPRÁVU OCHRANY KÓDU
Weestep Sp. z o.o.o. spa (odtud dále označovány jako Weestep Sp. z o.o.o.) stará se o dodržování soukromí, a to jak vůči své vlastní zákazníky a návštěvníky webu. Proto, než dodávat své informace, prosím, přečtěte si následující informace, vysvětlovat, kdo jsme, proč jsme sběr vaše osobní údaje, jak je používáme a jaké jsou vaše práva. Buďte opatrní: pokud jste plnoletý, jste se měli zeptat své rodiče za schválení registrace.

A) Na majitele:
Weestep Sp. z o.o.o. SPA, s hlavou-kanceláře v Ul. Nadrzeczna 16 C026 Jabłonowo, MAZOWIECKIE, 05-552 Polsku – odtud dále označovány jako Weestep Sp. z o.o.o. – je vlastníkem detail zpracování: společnost se shromažďují a zpracovávají vaše osobní údaje, a opravdu, podle článku 13 Vláda Zákona nr. 196 30. června 2003, "Osobní zprávu code protection" (odtud dále označován jako "Kód"), poskytuje následující informace.

B) Detail kolekce cílů:
Informace, které poskytují nám vyplněním soubor zde připojeny jsou používány následovně: (1) tak, aby odpovídala žádosti, vložen v "Kontakty" nebo "Připojit a být Partnerem" sekce vyplněním konkrétní podobu; (2) s cílem umožnit registraci weestep.pl stránky; (3) poslat k vám, informační a propagační poznámky, a to i komerční, o reklamních materiálů a/nebo produkty a služby nabízí, a to i vyhrazený, stejně jako provádět statistiku a/nebo tržní studie a průzkumy o klasické kontaktní režimy (běžné pošty, call centrum operátora) a také elektronický (e-mail, fax, sms, pre-registrovaných hovorů a tak dále); (4) vypracovat detaily tím, že vytvoří uživatelské profily a preference analýzy. Osobní detail zpracování, pro cíle podrobně v bodě (1), nepotřebuje žádné schválení vaší straně, podle článku 24, odstavci 1 Kód. Osobní detail zpracování, pro podrobné cíle v bodech (2), (3) a (4), tě potřebuje schválení podle článků 23 a 130 stejný Kód, místo toho.

C) Povinné, nebo ani povinné typy osobních detail zpracování a následky pro případné odmítnutí odpovědi:
Žádáme vás, abyste vyplnit tento formulář, tím, že všechny podrobnosti, které jsou požadovány jako "povinné", protože jsou potřebné pro zpracování vaší žádosti o kontakt a/nebo informace. Proto, pokud jde o cíle, obsažené v Dopise B bod (1), předat vaše osobní údaje nezbytné. Pokud jde o další cíle, jako pro písmeno B, bod (2), (3), (4), vaše osobní zprávu převod není povinné. Nicméně, vaše případné odmítnutí by mohlo zabránit Weestep Sp. z o.o.o. z výkonu účely uvedené výše.

D) Jak zpracováváme informace:
Vaše údaje jsou zpracovávány na základě platných právních předpisů, a každopádně, aby byla zaručena bezpečnost, důvěrnost, jakož i aby se zabránilo jejich neoprávněnému šíření či použití, změna nebo potlačení. Zejména, vaše zpracování dat jsou prováděny na papíře podporuje a počítačovými prostředky tak, aby v souladu se závazky o osobní zprávu ochrany a, speciálně, bezpečnostní opatření, v souladu s články 31 až 35, příloha B, Kódu a jiných bezpečnostních opatření plnění, které mohou poskytnout související důvěrnosti a bezpečnosti.

E) Předměty, které mohou dozvědět o detaily. Dosah komunikace a šíření údajů.
Vaše informace nejsou zveřejněny, nebo se naučil tím, že (i) společností, které vykonávají, naším jménem, zachování a zpracování elektronických záznamů; (ii) společnosti na starosti balení a dodání propagačních akcí a reklamy, nebo rozvoj propagačních aktivit (pouze jméno, příjmení a adresu pro běžný rozvoz zásilek; e-mailová adresa pro elektronické poštovní doručení, telefonní číslo/číslo mobilního telefonu pro marketingové aktivity); (iii) společností účtován skladu, řízení logistiky, zakoupené článku dodávky a související péče o zákazníka aktivit na Weestep Sp. z o.o.o. jménem. Tyto společnosti jsou přímo spolupracující s námi a manipulace s zpracování dat, jako externí odpovědných subjektů v souladu s článkem 29 Kodexu. Jejich seznam je neustále aktualizován a je k dispozici na vyžádání na vyžádání na Majitele, jako na předchozí dopis).

F) Vaše práva:
Zasláním sdělení Weestep Sp. z o.o.o. jak na adresu uvedenou na předchozím písmenem A), může vykonávat svá práva v souladu s článkem 7 Kodexu, a mezi nimi, 1) získat, a to bez prodlení, potvrzení osobní údaje týkající se vás, existují nebo ne (...); 2) získat: a) informace o osobních detail zdroje, jakož i cíle a postupy zpracování dat, uvažování o provedené zpracování údajů prováděno elektronicky, osobní údaje Vlastníka, nebo odpovědných osob, subjektů a kategorií subjektů, kterým údaje mohou být zpřístupněny, nebo dejte jim vědět, jak odpovědné osoby nebo osob v poplatku; tyto údaje aktualizovat, změnit nebo, pokud zájem, tak provádění; b) zrušení, změnu na anonymní nebo blok zpracovaných dat; 3) bránit, částečně nebo úplně, osobní údaj, zpracování, plánované pro obchodní informace nebo reklamy dodání materiálu nebo přímého prodeje nebo dokonce i úspěch z průzkumů trhu nebo obchodní komunikace činy.

G) Kdo je zodpovědný za zpracování údajů:
Marketing Manager byl jmenován jako osobní odpovědnost za osobní údaj, zpracování a jeho jméno je k dispozici, stejně jako aktualizovaný seznam dalších lidí zodpovědných za řízení, na vyžádání musí být zaslány podle výše uvedeného písmene F).

* Povinná Pole