Velkoobchod s dětskou obuví Kontakt | dětské Boty Velkoobchod v | Nízké ceny, Polsko, Varšava, Weestep
Рoslední letní sleva
0
Oblíbené
Souborů: 0
Celková: 0.00 €
Vlajka

Zadejte jazyk

Velkoobchod s dětskou obuví
Velkoobchod s dětskou obuví

Kontakty

 

Společnost: Weestep Sp. z o.o.

Adresa společnosti: Wolka Kosowska, ul. Nadrzeczna 16,

Hala 1, lok. C026. 05-552 Jablonowo. Polsko.

 

+48728888569 (Viber, WhatsApp)

 

sale@weestep.pl

weestep.pl

weestep.eu

facebook

instagram

youtube

 

 Weestep kids shoes

Pondělí 6:30 - 16:00
Úterý 7:00 - 16:00
Středa 7:00 - 16:00
Čtvrtek 6:30 - 16:00
Pátek 7:00 - 16:00
V sobotu 7:00 - 16:00
Neděle - zavřeno

 

Jsme vždy rádi, že tě vidím :)

 
1map.com
 

STÁT WEESTEP PARTNERA

Chcete, aby se stal součástí "Weestep" tým?

Chcete, aby se stal oficiálním dealerem nebo chcete otevřít značkový obchod "Weestep"?

Vyplňte jednoduchý formulář a my vás budeme kontaktovat, aby si potřebné informace

PODLE ČLÁNKU 13 GOUVERMENT ZÁKONA NR. 196 30. ČERVNA 2003 OSOBNÍ ZPRÁVU OCHRANY KÓDU
Weestep Sp. z o.o.o. spa (odtud dále označovány jako Weestep Sp. z o.o.o.) stará se o dodržování soukromí, a to jak vůči své vlastní zákazníky a návštěvníky webu. Proto, než dodávat své informace, prosím, přečtěte si následující informace, vysvětlovat, kdo jsme, proč jsme sběr vaše osobní údaje, jak je používáme a jaké jsou vaše práva. Buďte opatrní: pokud jste plnoletý, jste se měli zeptat své rodiče za schválení registrace.

A) Na majitele:
Weestep Sp. z o.o.o. SPA, s hlavou-kanceláře v Ul. Nadrzeczna 16 C026 Jabłonowo, MAZOWIECKIE, 05-552 Polsku – odtud dále označovány jako Weestep Sp. z o.o.o. – je vlastníkem detail zpracování: společnost se shromažďují a zpracovávají vaše osobní údaje, a opravdu, podle článku 13 Vláda Zákona nr. 196 30. června 2003, "Osobní zprávu code protection" (odtud dále označován jako "Kód"), poskytuje následující informace.

B) Detail kolekce cílů:
Informace, které poskytují nám vyplněním soubor zde připojeny jsou používány následovně: (1) tak, aby odpovídala žádosti, vložen v "Kontakty" nebo "Připojit a být Partnerem" sekce vyplněním konkrétní podobu; (2) s cílem umožnit registraci weestep.pl stránky; (3) poslat k vám, informační a propagační poznámky, a to i komerční, o reklamních materiálů a/nebo produkty a služby nabízí, a to i vyhrazený, stejně jako provádět statistiku a/nebo tržní studie a průzkumy o klasické kontaktní režimy (běžné pošty, call centrum operátora) a také elektronický (e-mail, fax, sms, pre-registrovaných hovorů a tak dále); (4) vypracovat detaily tím, že vytvoří uživatelské profily a preference analýzy. Osobní detail zpracování, pro cíle podrobně v bodě (1), nepotřebuje žádné schválení vaší straně, podle článku 24, odstavci 1 Kód. Osobní detail zpracování, pro podrobné cíle v bodech (2), (3) a (4), tě potřebuje schválení podle článků 23 a 130 stejný Kód, místo toho.

C) Povinné, nebo ani povinné typy osobních detail zpracování a následky pro případné odmítnutí odpovědi:
Žádáme vás, abyste vyplnit tento formulář, tím, že všechny podrobnosti, které jsou požadovány jako "povinné", protože jsou potřebné pro zpracování vaší žádosti o kontakt a/nebo informace. Proto, pokud jde o cíle, obsažené v Dopise B bod (1), předat vaše osobní údaje nezbytné. Pokud jde o další cíle, jako pro písmeno B, bod (2), (3), (4), vaše osobní zprávu převod není povinné. Nicméně, vaše případné odmítnutí by mohlo zabránit Weestep Sp. z o.o.o. z výkonu účely uvedené výše.

D) Jak zpracováváme informace:
Vaše údaje jsou zpracovávány na základě platných právních předpisů, a každopádně, aby byla zaručena bezpečnost, důvěrnost, jakož i aby se zabránilo jejich neoprávněnému šíření či použití, změna nebo potlačení. Zejména, vaše zpracování dat jsou prováděny na papíře podporuje a počítačovými prostředky tak, aby v souladu se závazky o osobní zprávu ochrany a, speciálně, bezpečnostní opatření, v souladu s články 31 až 35, příloha B, Kódu a jiných bezpečnostních opatření plnění, které mohou poskytnout související důvěrnosti a bezpečnosti.

E) Předměty, které mohou dozvědět o detaily. Dosah komunikace a šíření údajů.
Vaše informace nejsou zveřejněny, nebo se naučil tím, že (i) společností, které vykonávají, naším jménem, zachování a zpracování elektronických záznamů; (ii) společnosti na starosti balení a dodání propagačních akcí a reklamy, nebo rozvoj propagačních aktivit (pouze jméno, příjmení a adresu pro běžný rozvoz zásilek; e-mailová adresa pro elektronické poštovní doručení, telefonní číslo/číslo mobilního telefonu pro marketingové aktivity); (iii) společností účtován skladu, řízení logistiky, zakoupené článku dodávky a související péče o zákazníka aktivit na Weestep Sp. z o.o.o. jménem. Tyto společnosti jsou přímo spolupracující s námi a manipulace s zpracování dat, jako externí odpovědných subjektů v souladu s článkem 29 Kodexu. Jejich seznam je neustále aktualizován a je k dispozici na vyžádání na vyžádání na Majitele, jako na předchozí dopis).

F) Vaše práva:
Zasláním sdělení Weestep Sp. z o.o.o. jak na adresu uvedenou na předchozím písmenem A), může vykonávat svá práva v souladu s článkem 7 Kodexu, a mezi nimi, 1) získat, a to bez prodlení, potvrzení osobní údaje týkající se vás, existují nebo ne (...); 2) získat: a) informace o osobních detail zdroje, jakož i cíle a postupy zpracování dat, uvažování o provedené zpracování údajů prováděno elektronicky, osobní údaje Vlastníka, nebo odpovědných osob, subjektů a kategorií subjektů, kterým údaje mohou být zpřístupněny, nebo dejte jim vědět, jak odpovědné osoby nebo osob v poplatku; tyto údaje aktualizovat, změnit nebo, pokud zájem, tak provádění; b) zrušení, změnu na anonymní nebo blok zpracovaných dat; 3) bránit, částečně nebo úplně, osobní údaj, zpracování, plánované pro obchodní informace nebo reklamy dodání materiálu nebo přímého prodeje nebo dokonce i úspěch z průzkumů trhu nebo obchodní komunikace činy.

G) Kdo je zodpovědný za zpracování údajů:
Marketing Manager byl jmenován jako osobní odpovědnost za osobní údaj, zpracování a jeho jméno je k dispozici, stejně jako aktualizovaný seznam dalších lidí zodpovědných za řízení, na vyžádání musí být zaslány podle výše uvedeného písmene F).

* Povinná Pole