Velkoobchod s dětskou obuví Weestep v Evropě
Рoslední letní sleva
0
Oblíbené
Souborů: 0
Celková: 0.00 €
Vlajka

Zadejte jazyk

Velkoobchod s dětskou obuví
Velkoobchod s dětskou obuví

Weestep v Evropě

Továrna vyrábí dětské boty Weestep se nachází na ploše více než 9000 metrů čtverečních, samotná továrna je největší moderní a technologické výroby na území Číny, továrna má 12 linek vyrábějící dětské boty různých Evropských značek, továrna zaměstnává více než 1000 lidí, denní objem výroby je více než 30.000 párů vynikající, módní, moderní boty!

Boty značky Weestep skládá pouze 20% z celkové roční produkce této Boty obra, jejich objednávky rasmeshayut mnoha Evropských značek, boty vyráběné v této továrně se prodává ve všech koutech světa!

Weestep se sídlem na 178 S Oxford Ave, Los Angeles, USA

weestepkids.com

Evropský úřad značky Weestep se nachází v Polsku, Varšava, ul. Nadrzeczna 16, Wólka Kosowska. Hala 1, Pole C26 +48728888569 (Viber, WhatsApp)

sale@weestep.pl

weestep.pl

weestep.eu

facebook

instagram

Na Weestep boty značka je lídrem prodejů v Americe, Rusku, Kanadě, Kazachstánu, na Ukrajině, v populárním světě ebay.com amazon.com on-line obchody, a nyní Weestep dorazil v Evropě, kde byl poprvé představen na výstavě v Polsku, POLSHOES Obuv Dny podzimní vydání 14/11/2019

WEESTEP, značka pro dětské obuvi, byla založena v roce 2010, se etablovala na trhu v USA s jeho první kroky boty.
Značka se okamžitě stala synonymem pro technologické know-how, pečlivě vybrané materiály.
Byl to okamžitý úspěch: WEESTEP boty byly považovány za inovativní a byly oceněny za kvalitu svých materiálů, jejich pokročilé stavební technologie, a jejich pečlivě navržených a vyvážených tvarů, aby se trochu zdravé nohy, jak rostou.

V jen několik let, WEESTEP se stal lídrem ve svém domovském trhu, neustále posiluje své pozice.
Ve stejné době, to začal dělat nájezdy na nejdůležitějších zahraničních trzích.

Vždy jsme byli velmi odhodláni nejvíce náročnými zákazníky ze všech: děti. Děti rostou, mění se, dívají se do budoucnosti s nadšením. Pro ně, WEESTEP vyrábí výrobky, které jsou pěkné na pohled a pohodlné na nošení, chrání a doprovází je na jejich mimořádné dobrodružství "dospívání".

Evropská kontrola kvality, módní moderní modely, vysoké a nízké sportovní tenisky, vysoké a nízké boty fit, měkká a pružná prodyšná podrážka, pravá kůže, pokročilé MY-TEX (membrána) technologií — to vše dělá Weestep nejlepší značka dětské obuvi!

 weestep

 

Naše mladé online obchod "Weestep", který nedávno představil publiku zákazníků, jeho vysoce kvalitní Americké výrobky pro děti, dospívající a mládež boty. Stylové Americké boty byly oceňovány Evropanů, kteří upozornili na kvalitní, módní a pohodlné nošení bot od Weestep značky.

Zavedení nové Americké technologie, dal pozitivní výsledek pro celý svět obuvi.

Takže, termální boty s efektem přenosu čerstvý vzduch zevnitř, aniž by vlhkost. Takovou jedinečnou příležitost přinesl popularitu Weestep značky.

Celá Evropa ví, že hlavní sídlo Weestep ochranné známky se nachází ve Varšavě, ul. Nadzhechna 16, Volka Kosovka, pavilon 1, box C 26, nebo můžete zavolat na telefonní číslo +48728880588, kde zkušení manažeři mohou vždy poskytnout nezbytné informace o produktu, informovat o nové kolekci, nebo dodací lhůty.weestep

Také prostřednictvím e-mailu sale@weestep.pl, můžete vždy napište nám vaše náměty, přání, nebo otázku, která vás zajímá. Mnoho kupujících ocení novou kolekci zimní obuvi.

Charakteristickým rysem ve vnější materiál z nejvíce boty Weestep známka je odkaz na ekologicky šetrné kůže, která může přinést trochu pravé kůže. To je stejně odolné, krásné, pohodlné a dokonale nosí dítě bez jakýchkoli problémů. Naše online nápověda na webu, stejně jako rychlý kontakt na Skype jsou také možné.

Od sedmi do šestnácti hodin, naši manažeři vám vždy odpovědět na vaše otázky a řekneme vám, jak správně nakupovat zboží ve velkém. Máme největší kolekci dětské obuvi "Weestep", kde jen ty prověřené a módní novinky letošního roku dostat na stránky. Zde si můžete snadno objednat boty pro oba chlapce a dívky.

Mezi tyto kategorie boty jako tenisky, boty, zimní boty, letní boty, termální boty můžete vždy vyzvednout něco, co vyhovuje vašemu dítěti. Velkoobchod na sobě, je mnohem výhodnější, protože získání velké velikosti pět až šest párů s původní krabice pro každou velikost za přijatelnou cenu, je nižší, než na jiných místech, je to výhodné. Nemusíte trávit čas hledáním další velikosti, když se noha dítěte je starší, ale jen ho chytit a dát na boty od dvacátého do nového dvacet-první velikost.

Rostovka domů, je to vždy jedinečná příležitost pro rodiče, aby boty své dítě v Americké značky "Weestep", nezávisle, bez ohledu na hledání na jiné weby, přeplatky, ztráta času.

Hotline manažeři z Varšavy bude vždy nabídnout ke koupi není pouze jedna velikost obuvi, ale také několik, protože nosit jedny z rozdílných dva nebo tři velikosti boty vám umožní lépe udržet dětské boty, nebo boty, například, stejně jako chránit nohu v zimní vánici. Na Weestep ochranná známka již vstoupil na ukrajinský trh, kde se nabízí jen prověřené zboží.

 

 

Kvalitní tenisky, módní boty, teplé termální boty nebo stylové sandály s sandály. Nová Americká technologie produkuje pouze pečlivě testovány boty pro Evropany a Američany.weestep

 

Takže, děti jsou nabízeny modely s ortopedickou podrážkou, modely s preventivní boty, stejně jako podpora klenby vložky jsou vyvinuty,

 

Které vám umožní správně tvořit vaše nohy dítěte v raném dětství, ochrana před problémy s plochou nohou v budoucnosti.

 

 

Ujistěte se, že přihlásit se na Weestep ochranné známky, které vám zašleme užitečný newsletter o nových Weestep produkty, slevy, propagační akce, nebo prodeje.

 

 

Mnoho zákazníků se již dávno stala naše pravidelné zákazníky, kteří si objednají naše produkty, nosit jejich děti a obdivovat zboží.

 

 

Pozitivní recenze na webu se již podařilo získat srdce mnoha kluků. Rychlé dodání zaručena.

 

 

Místo objednávky, budeme jistě kontaktovat a budeme rádi spolupracovat s vámi v budoucnu.