Velkoobchod s dětskou obuví Weestep v Evropě
Weestep
0
Oblíbené
Souborů: 0
Celková: 0.00 €
Vlajka

Zadejte jazyk

Velkoobchod s dětskou obuví
Velkoobchod s dětskou obuví

Weestep v Evropě

Značka Weestep byla založena v roce 2010 a osvědčila se na americkém trhu jako obuv pro první kroky dítěte.

Byl to okamžitý úspěch: obuv značky Weestep byla považována za inovativní a vyznačovala se kvalitními materiály, pokročilou výrobní technikou a pečlivě promyšlenými a vyváženými tvary, které podporují zdraví malých dětských chodidel při jejich vývoji.

Během několika let se značka Weestep stala lídrem na domácím trhu a neustále upevňovala svou pozici. Zároveň začala pronikat na nejdůležitější zahraniční trhy.

weestep

 

Značka Weestep se vždy zaměřovala na nejnáročnějšího spotřebitele, kterým je dítě. Děti vyrůstají, mění se, hledí do budoucnosti s vášní.

 

Dětská obuv Weestep Vás překvapí svou kvalitou a uspokojí každého vybíravého zákazníka, protože rozmanitost modelů, vysoce kvalitní přístup k detailům a maličkostem, mnohaleté zkušenosti s výrobou dětské obuvi proslavily značku Weestep na celém světě.

 

Většina kupujících věnuje pozornost materiálu svršku boty, zejména kůži. Máme dva trendy ve výrobě: pravá kůže - módní a vysoce kvalitní materiál, který vydrží dlouho a také ekologická kůže - ekologicky šetrný vysoce technologicky materiál, o který je mezi zákazníky velký zájem.

 

V sortimentu dětské obuvi značky Weestep stojí za to zastavit se u kombinovaných modelů. Kombinace zahrnuje: špička a podpatek z pravé kůže nebo nubuku a střední část obuvi může být vyrobena z ekologické kůže, semiše nebo textilu. Někdy existují modely, jejichž svršek je vyroben ze tří nebo více materiálů.

 

Materiálem podšívky je odolná pravá kůže nebo materiál na základě textilu. Aby letní obuv Weestep vydržela déle, používá se jako vnitřní materiál pravá a odolná kůže. Takovou obuv může dítě nosit na začátku podzimu, kdy je po horkém létě stále teplo, nebo na konci jara, kdy bude brzy teplo. Naši odborníci ale nedoporučují nosit takovou obuv, když je chladno, mlha a rozbředlý sníh, protože byste si mohli tuto obuv zničit. Pro tuto příležitost nabízí značka Weestep obuv s vnitřním materiálem opatřeným textilií. Je teplý, měkký a ideální pro dítě.

 

Příkladem rozmanitosti obuvi Weestep je modelová řada tenisek. Nabízíme jak suchý zip, tak šněrovací tenisky. Budete vybírat podle přání Vašich zákazníků. Malé děti a předškoláci si rádi obují svou vlastní obuv, což znamená, že je lepší nabídnout tenisky s gumičkou nebo suchým zipem, pak si tento jednoduchý postup osvojí sami.

 

Pro starší děti jako nejoblíbenější na naších webových stránkách se doporučují kombinované modely tenisek se šněrováním a zipem, samotné dítě si bude moci vybrat obuv, kterou má nejraději. Tyto tenisky jsou vhodné jak pro teenagery, tak pro dospělé. Barvy tenisek mohou být jak klasické, tak s obrazem květin, zvířat, kreslených postaviček.

 

Internetový obchod nabízí široký sortiment obuvi Weestep pro všechna roční období.

Dětskou obuv si můžete objednat hromadně, aniž byste opustili domov, a kurýrní služba Vám zboží doručí přímo ke dveřím Vašeho obchodu nebo skladu.

 

Přejeme Vám příjemné a výhodné nakupování na naších webových stránkách.

 

Ať Vaši malí zákaznicí nosí naší obuv s radostí po celý rok!

 weestep